Бездротовий 2D сканер Newland HR32 BT Marlin

Код товару: HR2280_BT
Виробник: Newland
Наявність: На складі

  • 6 600.00 грн.Сканер Newland HR2280 Dorada - це бездротовий варіант популярного сканера HR22 Dorada II, що зберіг усі найкращі якості дротового попередника.


HR2280 декодування інформації здійснюється за допомогою центрального процесора виробництва компанії Newland. Такий вид декодування забезпечує легке захоплення та миттєве зчитування великих, а також штрих-кодів високої щільності, відображених на екрані електронного пристрою (смартфон, планшет, ПК) або надрукованих на папері, у тому числі спотворені, надірвані, вигнуті та вигорілі з мінімальною контрастністю 20 . Скануючий пристрій здатний зчитувати більшість популярних 1D та 2D кодів, у тому числі Italian Pharmacode, що широко використовуються у сфері продажів фармакологічних препаратів, коди відстеження та Aztec, які застосовуються у програмах лояльності, а також для посадкових талонів в аеропортах.


Для забезпечення зворотного зв'язку в пристрої передбачено звукова та світлова індикація та вібросигнал. У сканері використано біле підсвічування, що забезпечує прицілу чіткіше проектування на необхідному штрих-коді.


Бездротовий сканер HR2280 оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 2200 мАг, що забезпечує безперервну роботу оператора протягом 12 годин. Заряджання пристрою здійснюється за допомогою USB-кабелю, що постачається в комплекті. Для повного заряду батареї потрібно трохи менше 4 годин.


Підключення та налаштування здійснюється досить просто, шляхом сканування програмних штрих-кодів з інструкції користувача. Сканер приєднується до комп'ютера за допомогою радіоадаптера, який працює на частоті 2,4 ГГц. HR22 Dorada надає надійне бездротове з'єднання завдяки новітній технології Bluetooth 5.0. Зв'язок підтримується на відстані до 50 метрів від пристрою на відкритому просторі (без бетонних перегородок). Передача лічених даних здійснюється у трьох режимах:


синхронний режим;

автоматичний пакетний режим;

ручний пакетний режим.

Корпус виробу виконаний з якісних ударостійких матеріалів та витримує багаторазові удари та падіння з висоти до 1,5 метрів на бетонну поверхню. Клас захисту пристрою IP42 забезпечує додатковий захист внутрішніх механізмів від попадання пилу та вологи.


 Характеристики


Виробник - Newland

Гарантія – 36 місяців

Тип сканера - Бездротовий

Пам'ять – 12000 штрих-кодів

Макс. дальність зв'язку - 50м

Тип зчитуючого елемента - CMOS матриця

Акумулятор - 2200 мАг

Призначення - Для складу та магазину

Інтерфейс підключення - USB

Макс. дальність сканування – до 260 мм

Підставка до сканера - У комплекті

Розпізнавання 1D кодів - Code39, Codabar, Code128, Code93, EAN8, EAN13, MSI, UPC-A, UPC-E, Interleaved 2 of 5 і більше Розпізнавання 2D кодів - PDF417, Data Matrix, QR Code, т.д.

Клас захисту IP-IP42

Діапазон робочих температур – від -20°С до 60°С

Колір чорний

Час автономної роботи – 12 годин

Комплект поставки - Сканер, кабель, радіоприймач, підставка.

Увага: HTML не підтримується!
Captcha