Етикетка для друку штрих-кодів


Увага! В наявності є вся розмірна сітка! Ціни дізнавайтеся у менеджерів.


Самоклеюча термоетикетка від виробника в Києві

Найбільш затребуваний, на сьогоднішньому ринку, тип етикеток – самоклеюча етикетка. Їй знайшли застосування практично у всіх сферах промисловості і торгівлі.

Термоетикетка – тип самоклеючого паперу, який в складі має кілька шарів. Зовнішній шар – термохімічний, на ньому відображається вся надрукована інформація. При підвищенні температури фарбувального елемента він темніє. Другий шар – звичайний папір на клейовій основі, що дає можливість приклеїти етикетку. І третій шар – підложка, за допомогою якої етикетки можна зберігати в рулонах.

T.Eko (Термічний Економний) – в цій етикетці відсутнє захисне покриття, тому така етикетка підходить для маркування товару з недовгим терміном реалізації. Чутливість до вологи і високої температури призводить до того, що етикетка чорніє, а зображення стає тьмяним. Використовується етикетка до одного року, за умови використання в закритому приміщенні.

T.Top (Термічний Покращений) – етикетка, для більш тривалого зберігання, стійка до вологи та стирання, тому що має захисний шар полімерної плівки.

Поліпропіленова етикетка стійка до всіх органічних масел і розчинників, спиртів, а також до більшості кислот і хімічних речовин. Для друку на цих етикетах використовують ріббон Wax/Rezin, а для найбільш міцного відбитка барвну стрічку на чистій смолі (Rezin).

Поліпропіленові етикетки мають наступні переваги:

  1. стійкі до прямих сонячних променів і високих температур;
  2. стійкі до спиртів, лаків, масел, паливно-мастильних матеріалів;
  3. довговічність.

Етикетки Vellum (напівглянець) – це етикетки з паперу. Такі етикетки мають напівглянцеву поверхню. Це найбільш розповсюджений матеріал етикетки для маркування товару на складах. Клеючий шар складається зі спеціального акрилового клею на водній основі.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 32 із 594 (всього 19 сторінок)