Фарбувальні стрічки Ріббони


Фарбувальна стрічка ріббон для термотрансферних принтерів

Фарбувальна стрічка (ріббон) - один з основних витратних матеріалів для термотрансферного друку. За допомогою ріббона наноситься зображення на паперові етикетки, синтетичні матеріали. Фарбувальна стрічка (ріббон) складається з плівки (поліестер). З одного боку покрита антистатичним шаром, а з іншого фарбувальним шаром. Процес друку відбувається термо-методом. Термоголовка принтера нагрівається і переносить фарбу з ріббона на фарбувальний матеріал - напівглянець, поліпропілен або текстиль.

На сьогоднішній день на ринку представлено 3 типи фарбувальних стрічок:

  • WAX (воскова);
  • WAX/RESIN (восково-смоляна);
  • RESIN (смоляна).

Матеріал ріббону WAX

Основою фарбувального шару є віск, синтетичні смоли практично відсутні. Гарантує високоякісний друк на паперових носіях. Зображення, надруковане фарбувальною стрічкою WAX, стійке до дії вологи і світла, і орієнтоване на тривале зберігання. Ця стрічка використовується для нанесення зображень на матові та напівглянцеві етикетки. Низька температура друку дає можливість використовувати термоголівку принтера впродовж довгого часу, а середня швидкість друку при цьому буде складати 300 мм/с.

Матеріал ріббону WAX/RESIN

До складу цієї фарбувальної стрічки входить великий відсоток смоли та віск, що дає право називати її «універсальною». Зображення, яке наноситься за допомогою цієї стрічки, стійке до механічних впливів, впливів вологи і світла. Такі етикетки застосовують на складах, в різних сферах торгівлі, як етикетки на одяг.

Матеріал ріббону RESIN

В якості основи фарбувального шару використовується смола. За рахунок наявності в складі великої кількості синтетичної смоли надрукована інформація має підвищену стійкість до механічних впливів, низького рівня температури, дії вологи та світла. Основне застосування таких етикеток - хімічні лабораторії, склади, місця зберігання товарів при низьких температурах. Фарбувальна стрічка сумісна для друку на всіх видах синтетичних матеріалів (поліпропілен, поліетилен, поліестер), а також на текстильних стрічках.

Для правильного вибору ріббону необхідно знати наступне:

  • Модель принтера (наші менеджери швидше допоможуть підібрати потрібну Вам етикетку, коли знатимуть модель принтера);
  • Ширину етикетки, на якій плануєте друкувати (ріббон ​​завжди повинен бути ширше етикетки мінімум на 3-4 мм);
  • Тип ріббона (залежно від того, де Ви плануєте використовувати етикетку, буде обраний і ріббон ​​для неї);
  • Тип намотування (є два типи намотування out та in, вони залежать від конфігурації принтера, зараз майже всі принтери використовують намотування out).


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 32 із 81 (всього 3 сторінок)