Касова стрічка


Увага! В наявності є вся розмірна сітка! Ціни дізнавайтеся у менеджерів.


Чекова стрічка в Києві від виробника

Касова стрічка - один з найважливіших витратних матеріалів, який забезпечує безперебійну роботу електронних касових апаратів, фіскальних реєстраторів і чекових принтерів. Використовується практично в кожній торговельній точці, супермаркеті, магазині, ресторані. Чек є основним документом при продажу, поверненні товару, гарантією на сервісне обслуговування.

Є три види касової стрічки: термострічка, одно- та багатошарова касова стрічка.

Термострічка - стрічка, оброблена спеціальним розчином, який під термальним впливом темніє, і за рахунок цього на чековій термострічці з'являється зображення.

Одношарова касова стрічка - одношаровий офсетний папір. Основною ознакою є кольорова смужка на останніх п'яти метрах стрічки, яка сигналізує про закінчення рулону стрічки. Є шість видів одношарової касової стрічки, в залежності від ширини: 37, 40, 44, 57, 69 и 76 мм.

Багатошарова касова стрічка - складається з двох шарів паперу. Після роздрукування касова стрічка розділяється: один чек забирає покупець, а нижня частина стрічки залишається в касовому апараті. З метою контролю діяльності підприємства податковою службою. За шириною найчастіше така стрічка буває 44, 57 та 75 мм, діаметр ролика 54 до 70 мм.

Як правильно вибрати касову стрічку

Тип стрічки, яка підходить під Ваш тип обладнання, звичайно зазначений в інструкціях до налаштування чекового принтера, касового апарату або фіскального реєстратора.

Для правильного вибору касової стрічки Вам необхідно знати наступні характеристики: тип касової стрічки, ширину і довжину стрічки.

Якщо не знайшли необхідний вам розмір, зверніться до консультантів, Ми завжди раді Вам допомогти!


Порівняння товарів (0)Чекова стрічка 57мм/60м

33.75 грн. 32.00 грн.

Чекова стрічка 80мм/75м
1

55.00 грн. 53.00 грн.

Чекова стрічка 57мм/40м

25.00 грн. 23.50 грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)