Принтер етикеток Zebra ZM-400

Код товару: Zebra ZM-400
Виробник: Zebra
Наявність: На складі

  • 34 650.00 грн.Zebra ZM-400 – дуже зручний комерційний термо- і термотрансферний принтер для роботи з етикеткою і штрих-кодом. Це нова модель принтера Z Series. Вона вдосконалена, в цій моделі доопрацьовані вади попередників. Крім цього, принтер можна модернізувати в процесі використання. А саме - додатково встановити обрізувач, ніж, поставити внутрішній смотувач (як повнорозмірний, так і неповнорозмірний) або придбати пристрій для відклеювання етикетки від її підкладки, ще можна додати потрібний обсяг пам'яті - до 64 Мбайт або розширити можливості підключення принтера за допомогою додаткових мережевих карт. Принтер Zebra ZM 400 повністю відповідає сучасним стандартам, оскільки оснащений комплектацією всіх необхідних роз'ємів (RS232, LPT, USB) і його можна підключити по мережі або через інтерфейсний кабель. Все це робить принтер функціональним, забезпечуючи легку інтеграцію на виробництві при використанні.

Zebra ZM-400 перевершує своїх конкурентів тим, що ви самі можете переобладнати його під потреби вашого підприємства або модернізувати для вирішення нових завдань, і вам абсолютно не потрібно робити додаткових витрат для придбання нового пристрою. Ця модель відмінно підходить для використання в промислових і комерційних виробництвах, в складських господарствах і офісах, оскільки має невелику вагу (15кг) та габарити (278Х338Х475мм), і може бути легко розміщена в зручному для вас місці. Вона також легко інтегрує різні рішення з продукцією постачальників і з будь-якими видами товарів.

Zebra ZM-400 має високу зносостійкість завдяки суцільнометалевому корпусу з штампованою металевою основою, рамі і друкуючому механізму. Має змінну голівку, яка дозволяє змінити якість друку. Швидкість друку складає 254мм/с, а дозвіл – 203 dpi. Це означає, що кількість етикеток за добу може становити досить великий обсяг, близько 30 000 штук. Максимальна довжина друку 398,8см., а ширина друку – 104мм. Є можливість друку тексту розміром 2 пункти опційно при дозволі 600 dpi, а також використання фарбувальної стрічки з намотуванням або OUT, або IN. Через прозоре вікно для завантаження паперової стрічки можна стежити за витратою фарбувальної стрічки і рулону паперу. Завдяки функції кольорових підказок оператору і автоколібровці, великому рідкокристалічному дисплею з підсвічуванням на 8 рядків на передній панелі, принтером можуть користуватися як професіонали, так і новачки. Графічний дисплей загалом має 16 рядків. Принтер Zebra ZM 400 зрозумілий, зручний і простий в експлуатації. Меню на 16 різних мовах, що значно розширює базу користувачів.

Однією з переваг принтера є можливість його підключення через локальну мережу Ethernet. Завдяки швидкісному мережевому підключенню ZebraNet 10/100 можна одночасно працювати по паралельному інтерфейсу і Ethernet. Для роботи зі смарт-етикетками можна встановити технологію радіочастотної ідентифікації (RFID). Для друку етикеток заданих форматів можна встановити альтернативну мову програмування APL-I™/APL-D™. А щє принтер Zebra ZM 400 можна застосовувати спільно з програмним забезпеченням 1С.

Тип друку:  термотрансферний друк
Дозвіл:  203 dpi
Швидкість друку:  254 мм/сек
Максимальна ширина друку:  104 мм
Максимальна довжина друку:  3988 мм
Зовнішній діаметр ролика етикеток:  203 мм
Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток: 76 мм
Опції:  обрізчик
Інтерфейс: RS-232, USB
Навантаження, етикеток за добу:  30000 шт
Розміри:  278х338х475 мм
Вага:  15 кг
Гарантія: 12 місяців
Увага: HTML не підтримується!
Captcha