Принтер етикеток TSC TDP-225

Код товару: TSC TDP-225
Виробник: TSC
Наявність: На складі

  • 7 200.00 грн.



TDP-225 модель принтера для друку термоетикеток компанії TSC. За допомогою TSC TDP-225 можна робити цінники, маркери і стікери. Ця модель заявлена ​​на ринку, як принтер економ класу. А це означає, якщо ви хочете мати недорогий, надійний і витривалий принтер для друку термоетикеток, то дана модель створена саме для вас.

Принтер TSC TDP-225 працює тільки в режимі прямого термодруку і при цьому має досить високу швидкість друку, а саме - 127 мм. за секунду. Ширина друку - до 54 мм., А дозвіл друку - 203 dpi. Друк здійснюється на термопапері, картоні або на спеціальних браслетах ідентифікації. Він може бути і безперервним і з етикеткою на клейкій основі. Незважаючи на маленькі розміри, для даної моделі можна використовувати рулони друкованих матеріалів з зовнішнім діаметром в 165 мм і сердечником в 25 мм. Оптимальний формат друку робить пристрій універсальним.

Корпус принтера виготовлений з ударостійкого пластику білого кольору з чорними вставками на кришці. Дана модель має компактні розміри. Виходячи з цього, його можна розмістити де завгодно, і він не буде займати багато місця.

Принтер легкий в експлуатації. Завдяки спрощеному дизайну в стилі «завантажуй і друкуй» доступ до видаткових матеріалів вільний. Для завантаження рулону з етикетками необхідно всього лише відкрити кришку принтера до межі і покласти рулон. Це означає, що витрата часу на підготовку пристрою до роботи мінімальна. Також на верхній панелі принтера розташована кнопка, за допомогою якої можна управляти такими функціями, як діагностика, калібрування і налаштування принтера.

Його можна використовувати в сфері роздрібної торгівлі для невеликих підприємств, в сфері послуг і охорони здоров'я, а також для іншого широкого спектру послуг. За допомогою принтера даної моделі можна здійснювати друк чека в роздрібних і оптових магазинах, виробляти цінники, маркувати товари, виробляти квитки тощо.

Заводом-виробником передбачена можливість встановлення графічного дисплея, який оснащений підсвічуванням. Це допомагає користувачеві управляти процесом, так як при друці на екран виводиться вся необхідна інформація. TSC TDP-225 оснащений рідкокристалічним дисплеєм. Це дає можливість фахівцеві зрозуміти, на якому етапі перебуває процес друку, які можливо функції необхідно ще задати, а також відстежувати стан і готовність до роботи принтера.

TSC TDP-225 працює на базі 32-бітового процесора RISC. Пам'ять становить 8 Мб SDRAM, а також 4 Мб Flash. При необхідності існує можливість додаткового розширення пам'яті за допомогою MicroSD слота до 4 Гб. Використовуються інтерфейси USB 2.0 і RS232. При роботі з мережею можливе підключення до інтерфейсу Ethernet замість стандартного USB. Це забезпечить легку інтеграцію до локальної мережі.

Даний принтер може бути автономним. Для цього необхідно мати завантажену базу етикеток в пам'яті принтера і зовнішню клавіатуру (підключається через роз'єм USB (Host)), якою оснащена дана модель принтера. Автономність полегшить вам доступ до принтера, оскільки необхідності в підключенні його до ноутбука або персонального комп'ютера немає.

Принтер етикеток TSC TDP-225 розпізнає всі 4 мови управління. Для використання даної моделі в комп'ютерній мережі існує спеціальний інтернет-інтерфейс.

Додатково до принтера можна замовити відокремлювач і відрізувач етикеток. Відокремлювач етикеток допоможе вам в процесі виробництва. Для цього Вам достатньо всього лише зафіксувати на упаковці готову наклейку. А якщо є необхідність, то відокремлювач етикеток можна відключити.

Технологія друку: Термодрук
Дозвіл: 203 dpi
Швидкість друку: 127 мм/сек
Макс. ширина друку: 54 мм
Абразивна стійкість термоголовки: 25 км
Мін. довжина друку: 10 мм
Макс. довжина друку: 2286 мм
Рекомендований обсяг друку в день, до: 3000
Процесор: 32-бітний RISC-процесор
Пам'ять: 8 МБ SDRAM/4 МБ Flash ROM, роз'єм для карт пам'яті microSD з можливістю розширення обсягу флеш-пам'яті до 4 Гб
Датчики: датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (рухливий); датчик відкритої кришки
Інтерфейс управління: RS-232 + USB;
Додаткові порти: Опція: USB host - для підключення сканера ШК або стандартної клавіатури
Панель управління: 1 світлодіод (3 кольори: зелений, янтарний і червоний); кнопка (подача); опція: ЖК-дисплей графічного типу 128 x 64 пікселя з фоновим підсвічуванням
Друковані штрих-коди: 1D: Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subsets A, B, C, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code 11
Мова управління: TSPL-EZ (сумісний з EPL, ZPL, та ZPL II)
Годинник реального часу: є
Програма для створення етикетки: BarTender UltraLite
Драйвери: Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Linux Fedora 10, Linux Redhat 5, Linux OpenSUSE 11.0, Linux Ubunt
Тип матеріалу: Етикетка: безперервна, фасонна, з чорною міткою, складена гармошкою, перфорована, браслети (намотування назовні)
Мін. ширина матеріалу: 15 мм
Макс. ширина матеріалу: 60 мм
Товщина етикетки: 0,06 - 0,19 мм
Макс. діаметр рулона: 127 мм
Діаметр втулки: 25,4 мм; 38,1 мм
Корпус: Двостулкова конструкція з отвором для настінного кріплення в нижній панелі принтера
Робоча температура: +5°C - +40°C
Вологість: 25 - 85% (без конденсації)
Габарити: 109 x 171 x 209 мм
Вага: 1,2 кг
Колір: Світло-сірий, чорний
Живлення: Вхід: 100 В ~ 240 В, 1 А, 47 ~ 63 Гц; вихід: 24 В, 2,08 А, 50 Вт
Виробник: TSC (Тайвань)
Опції: Гільйотинний різак; відокремлювач етикеток; інтерфейс BlueTooth; інтерфейс Wi-Fi; блок KP-200 Plus для відображення клавіатури на екрані дисплея; програмована інтелектуальна клавіатура KU-007 Plus; дисплей
Увага: HTML не підтримується!
Captcha