Принтер етикеток TSC TE300

Код товару: TSC TE-300
Виробник: TSC
Наявність: На складі

 • 17 500.00 грн.Нові настільні принтери серії TE200 для термодруку етикеток шириною 4 дюйми спроектовані і виготовлені таким чином, щоб забезпечувати високу продуктивність за конкурентноздатною ціною.

Першими принтерами серії TE200 стали флагманські моделі TE200 і TE210. Вони забезпечують можливість друку зі стандартним для галузі дозволом 8 точок на міліметр (203 точки на дюйм) при швидкості 6 дюймів за секунду. Принтери TE300 та TE310 мають дозвіл 12 точок на мм (300 точок на дюйм) і використовуються для друку дрібних шрифтів, штрихкодів і графічних зображень.

Вироби серії TE200 пропонують замовникам відмінне співвідношення ціни і якості. Вони оснащуються швидкодіючим процесором з частотою 400 МГц. Принтери TE200 і TE300 мають DRAM об'ємом 16 МБ і флеш-пам'ять об'ємом 8 МБ. Моделі TE210 та TE310 оснащуються SDRAM об'емом 64 МБ і флеш-пам'яттю об'ємом 128 МБ. На всі принтери серії поширюється стандартна дворічна гарантія.

Інноваційність та вартість

Нові настільні принтери серії TE200 для термодруку етикеток шириною 4 дюйми спроектовані і виготовлені таким чином, щоб забезпечувати кращу в класі продуктивність за конкурентноздатною ціною. Модульний механізм для термотрансферного друку, яким оснащуються принтери серії TE200, зовні надійно захищений корпусом з пластмаси на основі акрилонітрилу, бутадієну і стиролу, який спеціально створений для роботи в складних умовах експлуатації. Ці доступні за ціною принтери з високою працездатністю безперервно друкують високоякісні етикетки, щодня виготовляючи тисячі точних, чітких і яскравих штрихкодів і ідентифікуючих ярликів.

Інноваційність цих моделей полягає у відповідності стандарту енергозбереження Energy Star 2.0, а також в оснащенні простим в завантаженні друкованим механізмом. Принтер може працювати з двома типами стрічки для термотрансферного друку: стрічкою довжиною 72-110 метрів на сердечнику діаметром 1/2 дюйма і стрічкою довжиною 300 метрів на сердечнику діаметром 1 дюйм. Це дозволяє замовникам спокійно працювати зі стрічкою того типу, який є в наявності в поточний момент часу. Принтери TE200 в стандартній комплектації забезпечують емуляцію декількох мов програмування. Потужний масштабований механізм відображення шрифтів дозволяє цим пристроям замінювати собою практично будь-які існуючі принтери для друку етикеток.

Друкована головка і опорний валик з легкістю замінюються без використання інструментів. Для забезпечення точної реєстрації етикеток принтери одночасно оснащуються датчиком зазору і датчиком чорної мітки. Відсік для носія вміщує стандартний для галузі рулон із зовнішнім діаметром 5 дюймів на сердечнику діаметром 1 дюйм або 1,5 дюйми. Потужний гібридний електродвигун також дозволяє працювати з більшими рулонами етикеток з зовнішнім діаметром 8 дюймів, які встановлюються на зовнішньому розмотуючому пристрої.

Інноваційна конструкція виробів серії TE200 відкриває нашими дилерами нові можливості, дозволяючи їм задовольняти існуючі на ринку унікальні потреби. Друкований механізм, який зазвичай розміщується всередині принтера, можна придбати окремо. Така можливість підійде для тих, хто бажає під замовлення реалізувати функцію друку етикеток в рамках пристроїв власної конструкції. Цей унікальний друкований механізм може використовуватися в різних терміналах, невеликих автоматах для нанесення етикеток, а також при двокольоровому друці на вимогу з використанням інформації, що зберігається в базі даних, або двосторонньому друці.

Вироби серії TE200 відрізняються невисокою вихідною ціною, використовують найбільш економічні з усіх доступних витратних матеріалів і відрізняються надійністю конструкції. На ці практично безвідмовні пристрої поширюється гарантія терміном два роки. Просто підключіть принтер, і вам більше ні про що не треба турбуватись.

Принтери серії TE200 забезпечують друк широкого асортименту етикеток: від відвантажувальних ярликів і етикеток відповідності до ярликів для ідентифікації продукції та етикеток загального призначення. Ці вироби також можуть використовуватися в майстернях з ремонту автомобілів, в дрібних транспортних і поштових компаніях, а також для складського обліку і управління складськими запасами.

Особливості принтера етикеток TSC TE210

 • Швидкість друку 152,4 мм (6 дюймів) за секунду
 • Довжина намотування стрічки 300 метрів (984 дюйми) на сердечнику діаметром 25,4 мм (1 дюйм), намотування зовні
 • Дожвина намотування стрічки від 72 до 110 метрів (361 дюйм) на сердечнику діаметром 12,7 мм (0,5 дюйми), намотування зовні
 • Зовнішній діаметр внутрішнього рулону носія 127мм (5 дюймів), додатковий зовнішній тримач для носія дозволяє використовувати рулони етикеток з зовнішнім діаметром 214 мм (8,4 дюйми) на сердечнику діаметром 76,2 мм (3 дюйми)
 • Друкований механізм для використання в різних терміналах
 • 32-розрядний процесор RISC з частотою 400 МГц.SDRAM об'ємом 64 Мб, флеш-пам'ять об'ємом 128 Мб для принтерів TE210/TE310
 • Вбудовані масштабовані шрифти True Type
 • Прошивка TSPL-EZD в стандартній комплектації забезпечує емуляцію мов TPLE, TPLZ і TPLD (в стандартній комплектації)
 • Безкоштовні драйвери Windows® і програмне забезпечення для дизайну етикеток (доступні для завантаження)
 • Сертифікація відповідно до стандарту ENERGY STAR®
Увага: HTML не підтримується!
Captcha