Чековий принтер Synco POS88V Мультиінтерфейс

Код товару: 10599
Виробник: Syncotech
Наявність: На складі

 • 4 200.00 грн.Термопринтер SYNCO POS 88 V компанії Synco Technology (Тайвань) – високошвидкісний апарат, призначений для друку не фіскальних документів на підприємствах торгівлі, громадського харчування, сфери обслуговування з щоденними інтенсивними навантаженнями.

У принтері використовується метод термодруку, коли зображення на спеціальній чекової стрічці утворюється при проходженні її через нагріту до високої температури термоголовку. Цей метод дає високий дозвіл та чіткість друку. Великою перевагою цього методу є відсутність шуму при роботі і те, що друк не вимагає барвників.

Друкувати можна не тільки букви і цифри, також графіки (зокрема, логотипи) і основні штрих-коди. Принтер друкує зі швидкістю 250мм/сек. Він має автообрізчик для повної або часткової обрізки чеків. Лоток для термострічки дозволяє застосовувати рулон діаметром 80мм, а його конструкція дозволяє легко і швидко замінити витратний матеріал. Всі ці характеристики максимально скорочують час обслуговування покупців або клієнтів.

Термопринтер зібраний в міцному пластиковому корпусі, його конструкція дозволяє щодня безвідмовно функціонувати при великих навантаженнях. Він оснащений датчиками контролю основних робочих параметрів. На верхній і на передній панелях розташовані органи управління і індикація стану пристрою.

Принтер успішно використовується в системах автоматизації різних підприємств, тому що підтримує основні ОС Windows і Linux, має універсальний інтерфейс комунікацій USB, RS-232, Ethernet і можливість управління грошовим ящиком. Ця модель відрізняється простотою в управлінні і обслуговуванні. Тому спеціальна підготовка персоналу не потрібна.

Переваги SYNCO POS 88 V:

 1. Висока якість друку текстів, штрих-кодів, графіки.
 2. Конструкція лотка для паперу забезпечує швидке завантаження паперу і можливість використовувати рулон діаметром 80мм.
 3. Для прискорення обслуговування передбачений автообрізчик з повним або частковим обрізанням чеків.
 4. Наявність датчиків контролю: нагрівання термоголовки, наявність або відсутність паперу, незакриті кришки, близьке закінчення паперу.
 5. Підтримка ОС Windows, Linux.
 6. Можливість управління грошовим ящиком за допомогою порта RJ11.
 7. Наявність інтерфейсів комунікації — Ethernet+RS232+USB.

Характерні особливості SYNCO POS 88 V:

 • Спосіб друку — прямий термодрук.
 • Швидкість друку 250мм/сек.
 • Дозвіл 203dpi. Ширина термострічки 80мм.
 • Діаметр рулону 80мм.
 • Ресурс механізму термодруку 100км.
 • Надійність автообрізчика 2млн операцій.
 • Живлення АС: 120−230В; 50Гц;DS: 24В, 2А.
 • Габаритні розміри 151мм х 200х140мм). Вага 1,25кг.
Тип друку: Прямий термодрук
Ширина друку: 80-+2мм
Швидкість друку: 250мм/с
Дозвіл: 203dpi
Обрізка чека: Автообрізка
Розмір паперу: 80*d65мм
Буфер пам'яті: 4Kb
Інтерфейс: USB, RS-232, Ethernet(опційно)
Розміри (Ш*В*Г): 151х200х140
Вага: 2.6кг
Гарантія: 12 місяців
Увага: HTML не підтримується!
Captcha