Принтер етикеток TSC ML-340P

Код товару: TSC ML-340P
Виробник: TSC
Наявність: На складі

  • 38 500.00 грн.Серія TSC ML240P — нове покоління компактних промислових принтерів штрих-кодів на етикетках, розроблених так, щоб займати менше місця, ніж будь-коли раніше. Серія ML240P відрізняється мінімальною займаною площею, міцною і гнучкою конструкцією, простотою використання, тихим процесом друку, функцією самодіагностики TPH Care і можливістю технічного обслуговування без інструментів. Моделі серії ML240P доступні з дозволом друку 203 і 300 точок/дюйм (ML340P). Принтер включає в себе міцний литий алюмінієвий друкований механізм, що ідеально підходить для друку в легкій промисловості.

Спрощена конструкція і мала площа

В порівнянні з нашим бестселером, серією TSC ME240, серія ML240P менша на 34 %. В порівнянні з серією TSC TTP-244M Pro серія ML240P менша на 23%. Менша займана площа залишає більше можливостей вибору місць для розміщення і дозволяє розміщуватися в обмеженому просторі.

Надійна і гнучка конструкція для оптимальної якості

Конструкція, що поєднує міцні литі деталі, модульну основу і регульовані друкуючі модулі, дозволяє оптимізувати якість друку.

Проектування друку для зниження рівня шуму

Завдяки поліпшеним конструкції і алгоритму друку, серія ML240P забезпечує значне зниження рівня шуму в процесі друку.

Механізм самодіагностики TPH Care

Серія ML240P включає покращений механізм, який дозволяє контролювати стан друкуючої головки в реальному часі. Він дозволяє виключити помилки при друці і забезпечити стабільно високу якість надрукованого матеріалу. Відсутність необхідності в повторному друці етикеток знижує витрати і рівень вітрат на сировину.

Спрощене управління завдяки кольоровому екрану

Моделі серії ML240P відрізняються практичною конструкцією з широким кутом розкриття для простого управління матеріалами. Простий у використанні графічний інтерфейс, який відображається на кольоровому 2,3-дюймовому екрані, і світлодіодний індикатор реального часу роблять експлуатацію принтера інтуїтивно зрозумілою і простою.

Однокрокове обслуговування

Демонтаж і заміна друкуючої головки і опорного ролика виконуються без використання інструментів, залишаючи час для більш важливих завдань.

Увага: HTML не підтримується!
Captcha