Детектор банкнот DoCash 531

Код товару: DoCash 531
Виробник: DoCash
Наявність: На складі

  • 986.00 грн.Функції

Візуальний контроль захисних ознак банкнот, цінних паперів Види контролю УФ контроль (візуалізація загального фону люмінесценції і окремих елементів зображення) Контроль в білому прохідному світлі Контроль в білому відбитому світлі Геометричний контроль банкноти

Переваги

  • Висувні ніжки в моделях DoCash серії 500 забезпечують можливість вибору найбільш зручного кута огляду (збільшують кут огляду до 30%)
  • Потужні ультрафіолетові лампи
  • Зручне розташування банкнот "віялом"
  • Банкнота повністю розміщується на переглядовій панелі
  • Проріз для документів формату до А4 і розмірна шкала для геометричного контролю банкноти в моделях DoCash серії 500
  • Компактний розмір

Сфера застосування

Прилади використовуються для оперативної перевірки банкнот, цінних паперів, кредитних карт і документів в різних касових підрозділах банку і на підприємствах роздрібної торгівлі та сфери послуг. З їх допомогою також можна легко визначити флуоресцентні мітки, які виробники наносять на етикетки, упаковку лікарських препаратів, та іншої продукції для захисту її від підробок, що дозволяє уникнути закупівель фальсифікованої продукції.

Переваги для касира

Завдяки потужному джерелу УФ випромінювання, прилади дозволяють ефективно працювати при яскравому денному світлі або в добре освітленому приміщенні. Під козирком детекторів знаходиться відбивач, який направляє світло на робочу поверхню, забезпечуючи його максимальне використання. Велике переглядове поле створює комфортні умови для роботи касира і дає можливість перевіряти банкноти «віялом», економлячи час, необхідний для оцінки їх достовірності.

Переваги при експлуатації

Блок живлення зі стабілізатором і вдале схемотехнічне рішення забезпечують підвищений експлуатаційний ресурс. Корпус з легкого і міцного пластику.

Увага: HTML не підтримується!
Captcha