Детектори банкнот


З кожним роком стає все більше випадків появи на ринку підроблених банкнот. Таке може трапитись в будь-якому бізнесі, включаючи торгові центри, магазини, бутіки, кафе і ресторани. Найчастіше жертвою таких дій стають роздрібні мережі, тобто невеликі магазини і торгівельні точки. Для того, щоб захистити себе від цього негативного явища, встановлюється детектор валют, за допомогою якого можна швидко, легко і просто визначити - справжні це гроші або фальшиві.

Такий детектор банкнот дає можливість продавцеві, касиру або адміністратору закладу оперативно перевіряти навіть великі обсяги готівкових коштів. Необхідно враховувати, що потрапляння таких грошей несе вкрай негативний авторитет і для самого об'єкта бізнесу, якщо такі банкноти потраплять від об'єкта до клієнта або відвідувача. Якщо купити детектор валют, то всіх цих негативних наслідків, і головне - втрати коштів, можна легко уникнути.

Види детекторів валют

Найчастіше такі апарати, як детектори валют, поділяються на кілька основних видів. Перш за все, це переглядові і автоматичні типи. Переглядовий детектор купюр може бути ультрафіолетовим, інфрачервоним або ж комплексною моделлю, та служить для самостійної перевірки банкнот. Зазвичай це спеціальна лампа для перевірки грошей, за допомогою якої при підсвічуванні купюри можна швидко визначити її справжність.

Автоматичні прилади працюють за іншим принципом. Якщо купюра пройшла через пристрій, це означає, що вона справжня. Перевагою автоматичних систем є простота використання і економія ресурсів співробітників, в результаті того, що їх участь практично не потрібна.

Особливості вибору детектора

Для того, щоб правильно вибрати детектор валют, необхідно визначити обсяг грошей, завантаженість співробітників і персоналу. Виходячи з цих факторів, можна сказати наступне:

Переглядова машинка для перевірки грошей підійде для невеликих закладів. Їх вартість набагато нижче, ніж вартість автоматичних моделей. Високий ступінь надійності і швидка перевірка забезпечують ефективну роботу. При цьому необхідна участь людини.

Автоматичний прилад для перевірки грошей виключає участь людини, дозволяє економити час, володіє високою надійністю та ефективністю роботи. До мінусів можна віднести швидкість роботи, оскільки кожну банкноту необхідно пропустити через автомат.

Виходячи з цих факторів, можна зробити висновок, що обидва типи детектора валют мають свої особливості і переваги. А ось вибір конкретної технології залежить вже від потреби самого об'єкта.

Види переглядових детекторів

Всі переглядові детектори грошей діляться на два основних типи, в залежності від технології, яка використовується - це інфрачервоні і ультрафіолетові моделі.

Інфрачервоні прилади визначають на купюрі спеціальну мітку, яка наноситься спеціальним розчином, фарбою, видно ці мітки тільки під інфрачервоним випромінюванням.

Ультрафіолетові детектори валют дозволяють побачити особливі вкраплення, які є люмінесцентними.

Також на ринку присутні прилади комбінованого типу. Комбінований апарат для перевірки грошей включає в себе обидві технології, має гарну надійність і максимальну ефективність. Але і вартість такого апарату буде набагато вище, ніж конкретна окрема технологія.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 31 із 31 (всього 1 сторінок)